caperers زندگی خانواده رانندگی خانواده

caperers: زندگی خانواده رانندگی خانواده رانندگی شخصیت شناسی سرگرمی فال

نگرانی کی‌روش از بازی برابر کریس و دوستان

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی از فدراسیون فوتبال خواسته تا ملی پوشان را از 40 روز قبل از جام جهانی در اختیار داشته باشد. کی روش ه..

ادامه مطلب

۲۲ بازیکن جهت دیدار برابر سیرالئون به تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ۲۲ بازیکن را جهت انجام بازی تمرینی برابر سیرالئون به تیم ملی دعوت کرد. ۲۲ بازیکن جهت دیدار برابر..

ادامه مطلب

استقلال با سه غایب برابر العین

به گزارش خبرآنلاین، استقلالی ها در شرایطی به مصاف العین خواهند رفت که 3 بازیکن آنها در این دیدار حضور نخواهند داشت. بههنام برزای، پادوانی و مهدی قا..

ادامه مطلب

به دنبال قاتل بروسلی! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال  قاتل  بروسلی! عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.10.18 /به دنبال قاتل ..

ادامه مطلب

پرسپولیس هم‌چنان نخستین تیم ایرانی در رده‌بندی باشگاه‌های دنیا

رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال دنیا اعلام شد که در این فهرست پرسپولیس در رتبه هشتم تیم‌های آسیایی و استقلال در جایگاه نوزدهم آسیایی قرار گرفتند.  ..

ادامه مطلب

اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

بی شک علی کریمی یک سرمایه ملی هست. یکی از جنس علی دایی و دیگر سرمایه های اجتماعی فوتبال ایران. او این روزها گلایه دارد. گلایه هایی تند از ظلمی که در حق خود..

ادامه مطلب

توخل گزینه مهم بایرن جهت جانشینی آنچلوتی

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست سنگین سه بر صفر بایرن مونیخ برابر پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی بایرن از کا..

ادامه مطلب

عامل مهم استعفای منصوریان مشخص شد

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزی که می‌توانست از بحران خارج شود روی یک صحنه مشکوک بازی را با تساوی برابر ذوب آهن به آخر رساند.  ..

ادامه مطلب

واکنش فدراسیون فوتبال سوریه به خبر جنجالی یک روزنامه ایرانی

مدیر تیم ملی فوتبال سوریه ادعای یک روزنامه ایرانی درباره‌ی عنوان برخورد کشور عزیزمان ایران با زنان بی‌حجاب سوریه‌ای در ورزشگاه آزادی و شکایت از کشور عزیزمان..

ادامه مطلب