caperers زندگی خانواده رانندگی خانواده

caperers: زندگی خانواده رانندگی خانواده رانندگی شخصیت شناسی سرگرمی فال

گت بلاگز وب‌گردی مردی خواهرزنش را با اسید کشت

دختر جوانی که نیمه‌های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد.

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در این جنایت هولناک که ساعت 2 بامداد 26 خرداد رخ داد، دخترجوانی از اهالی روستای «پشت بستام» در شهرستان شاهرود نشانه اسیدپاشی قرارگرفت. در تاریکی شب، پدر و مادر دختر که در اتاق خوابیده بودند با شنیدن صدای فریاد دلخراش دخترشان به سرعت به طرف کلید برق رفتند تا لامپ را روشن کنند، ولی در کمال ناباوری متوجه شدن برق قطع است.

آنان بعد ازبررسی متوجه شدند کلید کنتور قطع شده است هست. دقایقی بعد با وصل مجدد برق و روشن شدن اتاق، با صحنه دلخراشی روبه‌رو شدند. دختر جوانشان- محدثه- نشانه اسیدپاشی قرار گرفته بود و کف اتاق از درد و شدت سوختگی به خود می‌پیچید. آنان با مشاهده این اوضاع بسرعت دخترشان را به بیمارستان شاهرود رساندند.

پزشکان بیمارستان بلافاصله بعد ازبررسی اوضاع مصدوم و کارها درمانی مقدماتی اعلام کردند او هر چه سریع‌تر باید جهت درمان تخصصی به بیمارستان سوانح و سوختگی ساری انتقال یافته شود.

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

بدین ترتیب قربانی اسیدپاشی را شبانه به این بیمارستان انتقال دادند. از سوی دیگر با شکایت خانواده محدثه، پرونده‌ای دراین باره تشکیل و در دستور کار خاص مأموران پلیس قرار گرفت.

آنها هنگام بررسی منزل دخترجوان با سه رختخواب در کنار هم روبه‌رو شدند که رختخواب دختر جوان در سمت راست بود. با توجه به اینکه هر سه عضو خانواده پتو روی خود کشیده بودند مشخص بود عامل یا عاملان اسید پاشی با این منزل آشنایی کامل داشته و حتی جای خوابیدن طعمه خود را نیز بخوبی می‌دانستند.

در همین حال مأموران متوجه شدند افراد ناشناس بعد از ورود به منزل مورد نظر و قبل از اسیدپاشی، ابتدا آب و برق ساختمان را قطع کرده و سپس مرتکب جنایت هولناک شده‌اند.
بدین ترتیب تحقیق از خانواده جهت کشف پرونده آغازشد.

پدر دخترجوان به پلیس گفت: «دخترمان محدثه-32 ساله – مدتی قبل خواستگار پیدا کرده و قرار بود طی چند وقت آینده جهت خواستگاری بیایند. ولی بنا به دلایلی که جهت ما هم معلوم نیست دامادمان با این وصلت مخالف بود. شب اتفاق در حالی که همگی خواب بودیم ناگهان صدای فریاد‌های «سوختم سوختم » دخترم را شنیده و بسرعت بیدار شدیم.

دختر جوانی که نیمه‌های شب از سوی دو نقابدارهدف اسید پاشی قرار گرفته بود، بعد از 20 روز جدال با مرگ، آخر روی تخت بیمارستان جان سپرد.

در همان حال متوجه شدیم دو مرد در حالی که صورتشان را با پارچه سیاه رنگی پوشانده بودند بسرعت از منزل به بیرون فرار کردند.»با توجه به این اظهارات، تجسس‌ها جهت کشف ارتباط داماد خانواده در این ماجرا شروع شد. مرد میانسال هنگامی که از سوی پلیس بازداشت شد ابتدا منکر هر گونه اطلاع از ماجرای اسید پاشی شد ولی هنگامی که با مدارک و مستندات غیرقابل انکار از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی شاهرود روبه‌رو شد آخر لب به اعتراف گشود.

وی در اعترافات خود ادعا کرد با همدستی یکی از دوستان جوانش نیمه شب وارد منزل پدرزنش شده است و بعد از اسیدپاشی گریخته‌اند.

در حالی که تحقیقات در باره این ماجرا ادامه داشت آخر قربانی ماجرا، بعد از 20 روز جدال با مرگ، روز 17 تیربخاطر سوختگی شدید ناشی از اسید پاشی و عفونت ناشی از آن روی تخت بیمارستان تسلیم فوت شد.

اکنون پیکر قربانی اتفاق جهت انجام معاینات تخصصی راجع به علت مهم فوت به پزشکی قانونی مازندران انتقال داده شده است و تحقیقات تخصصی از دو متهم جهت کشف‌انگیزه جنایت وحشیانه ادامه دارد.

منبع:ایران

انتهای پیام/

مردی خواهرزنش را با اسید کشت

واژه های کلیدی: انتقال داده | بیمارستان | خانواده | اسیدپاشی | شاهرود | سوختگی | جنایت | تخصصی | قربانی | انتقال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz