caperers زندگی خانواده رانندگی خانواده

caperers: زندگی خانواده رانندگی خانواده رانندگی شخصیت شناسی سرگرمی فال

گت بلاگز شخصیت شناسی شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

در این آزمون شخصیت شناسی, با توجه به مدل گرفتن فرمان ماشین به وسیله شما, شخصیت شما را معرفی می کنیم!

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

در این آزمون شخصیت شناسی, با توجه به مدل گرفتن فرمان ماشین به وسیله شما, شخصیت شما را معرفی می کنیم!

کدامیک از این سبک‌های گرفتن فرمان در دست سبک شما در رانندگی است؟

سفر کردن با ماشین در جاده‌های متفاوت درکنار دوستان و خانواده جهت من بسیار لذت‌بخش است و حتی رانندگی به تنهایی هم به خالی کردن ذهنم خیلی کمک می‌کند. ولی بعنوان کسی که واقعاً خیلی دوست دارد پشت‌فرمان باشد، برایم جالب بود هنگامی که شنیدم سبک رانندگی می‌تواند نشاندهنده شخصیت باشد.

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما وقت بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

البته من هیچگاه آنقدر به نحوه گرفتن فرمان در دستانم توجه نمی‌کنم. این تقریباً مسئله‌ای که جهت اکثر ما به صورت ناخودآگاه انجام می‌شود. ولی دوست دارم بدانم رانندگی ناخودآگاه من چه درمورد شخضیتم می‌گوید.

وقتی نتیجه این آزمون شخصیت را خواندم واقعاً باورم نمی‌شد تا چه اندازه می‌تواند درست باشد.

عبارات مهم : زندگی

ایدآل‌گرا

در این آزمون شخصیت شناسی, با توجه به مدل گرفتن فرمان ماشین به وسیله شما, شخصیت شما را معرفی می کنیم!

در کلاس‌رانندگی به شما یاد داده‌اند که دست‌هایتان را باید روی عقربه ۱۰ و ۲ ساعت قرار دهید و شما هم دوست دارید همه کار را به نحوه درست آن انجام دهید. شما توجه زیادی به جزییات دارید و کاملاً مراقبید که به همه قوانین عمل کنید.شما شدیداً باور دارید که هر کاری که ارزش انجام دادن داشته باشد، ارزش درست انجام شدن دارد. شخصیت ایدآل‌گرای شما احتمالاً موفقیت‌های زیادی را در زندگی برایتان به ارمغان آورده هست. در زمینه کار، مُد، عشق و دوستی، همه دوست دارند مثل شما باشند!

بچه باحال

شما زندگی را چندان جدی نمی‌گیرید و با موقعیت‌های متفاوت با آرامش و خونسردی برخورد می‌کنید. اغلب به نظر می‌رسد که اصلاً هیچ اهمیتی به دنیا نمی‌دهید. حتی در شرایط سخت، دوست دارید بااعتماد‌به‌نفس و بی‌تفاوت باشید. هر روزتان را طوری زندگی می‌کنید انگار در مسافرت و تعطیلات هستید. دوستان و خانواده‌تان هر وقت به دنبال تفریح هستند سراغ شما می‌آیند.

مینیمالیست

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

شما دوست دارید زندگی را تا حد ممکن راحت نگه دارید. به دنبال حاشیه نیستید و دوستانی را ترجیح می‌دهید که با شما روراست و صادق هستند. به جای جمع کردن انبوهی از دوست جهت خودتان، ترجیح می‌دهید تعداد کمی دوست خوب داشته باشید. هنگامی که می‌خواهید جهت خودتان لباس گزینش کنید، یک لباس راحت مشکی را برمی‌دارید. فقط بخاطر اینکه زندگی‌تان راحت است به این معنی نیست که فرد کسل‌کننده‌ای هستید. دیگران هر لحظه سلیقه مینیمالیست و ساده‌دوست شما را تحسین می‌کنند.

ماجراجو

در این آزمون شخصیت شناسی, با توجه به مدل گرفتن فرمان ماشین به وسیله شما, شخصیت شما را معرفی می کنیم!

شما واقعاً اهل خطر کردن هستید. نه تنها دوست دارید زندگی سرشار از خطر و غیرمعمولی داشته باشید، بلکه می‌خواهد از هر لحظه آن نهایت استفاده را ببرید. اگر هم تابحال فعالیت‌های پرخطر و ترسناکی مثل بانجی‌جامپینگ و اسکای‌دایوینگ را امتحان نکرده باشید، مطمئناً از آنها لذت خواهید برد. هنگامی که صحبت از عشق می‌شود، از وارد شدن به آن واهمه‌ای ندارید. بااینکه دوستانتان معمولاً از شما ترسوتر و مخافظه‌کارتر هستند، ولی به سلیقه ریسک‌پذیر شما بسیار احترام می‌گذارند.

رئیس

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

شما یک رهبر بالفطره هستید. توانایی بالایی جهت قبول مسئولیت موقعیت‌های متفاوت به طریقی قاطع و براق دارید. همه جهت راهنمایی و نصیحت پیش شما می‌ایند. آنها به شما اعتماد دارند که البته زیاد آن بخاطر این است که شما به توانایی‌های خودتان به شدت مطمئنید. در محل‌کار، معمولاً بخاطر مهارت‌هایی که در رهبری دارید مورد تشویق قرار می‌گیرید. در عشق، کمی جهت پیدا کردن کسی که ذات «درجه یک» شما را تحسین کند دچار مسئله هستید ولی هنگامی که آن فرد را پیدا کردید، مطمئناً ارزش صبر کردن را داشته است.

پشتیبان

مردم عاشق شما هستند. شما یک حمایت‌کننده واقعی جهت دوستان و خانواده‌تان هستید. هنگامی که دیگران موفق می‌شوند از ته قلب خوشحال می‌شوید و از ابراز حمایت خودتان به صورت کلامی واهمه ندارید. شما شنونده‌ای عالی هستید که جهت دوستانی که به دنبال دردودل کردن و نظر گرفتن هستند هدفی فوق‌العاده به شمار می‌روید. از اینکه گاهی در زندگی عقب بنشینید تا دیگران رهبری را بر عهده گیرند خوشحال می‌شوید. دوست دارید زندگی‌تان را با رویکردی دوستانه و مثبت جلو ببرید.

صلح‌جو

شما در بین دوستان و خانواده حکم کشور «سوئیس» را دارید. اصلاً دوست ندارید وارد مشاجرات شوید چون باعث ناراحتی‌تان می‌شود. اگر یکبار در زندگی صدایتان را اوج ببرید، اطرافیانتان به شدت متعجب می‌شوند و می‌فهمند که واقعاً مسئله جدی هست. به هیچ عنوان تحمل دشمنی بین دیگران را ندارید، به همین خاطر هر لحظه نقش حلال پرسشها و آورده صلح و دوستی بین آنها هستید.

دلقک کلاس

مغز شما به طریقی مخالف با دوستان و خانواده‌تان عمل می‌کند چون هر لحظه به دنبال شوخی و طنز در هر موقعیتی هستید. خیلی بامزه‌اید و ترجیح می‌دهید زندگی‌تان را با شوخ‌طبعی و مسخره‌بازی جلو ببرید. ذهن خلاقتان، شما را به سمت تلاش‌های هنرمندانه‌تری می‌کشاند. شوخ‌طبعی شما آنقدر لذت‌بخش است که در جمع‌ها همه را به ذور و برتان می‌کشاند.

مضطرب

همیشه در جنگ با اضطرابتان هستید. دوست دارید جهت اطمینان از همه جوانب کار، همه کارهایتان را دوباره و سه‌باره چک کنید. معمولاً به سراغ فعالیت‌های با ریسک اوج نمی‌روید و ترجیح می‌دهید کارهایی را انجام دهید که مقدار قابل‌اطمینانی لذت و سرگرمی را جهت شما به همراه داشته باشند. دوستان و خانواده‌تان عمیقاً مراقب شما هستند و جهت کمک به بیرون آوردن شما از لاک دفاعی‌تان آماده‌اند. بااینکه هر لحظه سرتان را از لاک‌تان بیرون نمی‌آورید ولی کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که چه انسان فوق‌العاده‌ای هستید.

بلدوزر

دنیا، مراقب باش! بلدوزر دارد می‌آید. شما فرد پرمشغله‌ای هستید و جهت کسانی که سر راهتان قرار می‌گیرند وقت ندارید. به جای اینکه وقتتان را جهت حل مسئله تلف کنید، ترجیح می‌دهید مثل بلدوزر آنها را از سر راهتان بردارید. دیگران قاطعیت شما را تحسین می‌کنند و می‌دانند که جهت انجام کارهایشان می‌توانند روی شما حساب کنند. شما هدف‌گرا و عمل‌گرا هستید که هر دو این خصوصیات باعث پیشرفت فوق‌العاده شما در زندگی می‌شود.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: mardoman.net

واژه های کلیدی: زندگی | خانواده | رانندگی | خانواده | رانندگی | شخصیت شناسی | سرگرمی | فال

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

شخصیت شناسی براساس مدل گرفتن فرمان خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz